ضمانت بازگشت وجه

وجه پرداختی تا زمان تایید میهمان به صورت امانت است و در صورت ارائه مدارکی دال بر رعایت نشدن تعهدات و قوانین درج شده در سایت، مبلغ واریزی بدون کسر کارمزد سایت به حساب میهمان برمی‌گردد.

همان طور که رزرو آنلاین اقامتگاه به شما کمک می‌کند تا خیال آسوده‌تری قبل از شروع سفر داشته باشید، ممکن است ‌نگرانی‌هایی را برای کسانی که تا به حال تجربه رزرو اقامتگاه از طریق سایت قشم سرا نداشته‌اند را نیز به همراه بیاورد.

سایت رزرواسیون قشم سرا ، با توجه به قوانین درج شده و تعهدات میزبان نسبت به کاربران سایت، بازگشت وجه پس از پرداخت را در شرایط زیر تضمین کرده است.

قشم سرا متعهد است تا در موارد زیر، مبلغ واریزی را به طور کامل و بدون کسر کارمزد به حساب‌ میهمان بازگرداند:

لغو رزرو از طرف میزبان بعد از تایید و پرداخت وجه توسط میهمان

گاهی ممکن است پیش بیاید که بعد از پرداخت میهمان و تایید رزرو از طرف میزبان، به دلایلی مثل پیشامدهای غیرمنتظره (حوادث طبیعی و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی، تعمیرات، بسته شدن جاده و...) میزبان اقدام به لغو رزرو کند؛ در این صورت سایت قشم سرا تضمین می‌کند که مبلغ را به حساب میهمان بدون کسر کارمزد بازگرداند. 

عدم تطابق مشخصات و امکانات تاثیرگذار در اقامتگاه تحویل شده با اطلاعات ثبت شده روی سایت

 از آنجا که ثبت اقامتگاه از طریق میزبان روی سایت قشم سرا امکانپذیر است، احتمال پیش آمدن چنین مشکلی بسیار پایین است اما با این حال اگر چنین مشکلی پیش آمد، زمان تحویل اقامتگاه با تیم پشتیبانی قشم سرا تماس بگیرید و آنها را در جریان بگذارید. در قدم بعدی با ارسال عکس یا ویدئو برای تیم پشتیبانی عدم تطابق را به اطلاع قشم سرا برسانید تا امکان بررسی و تذکر به میزبان فراهم شود. در صورتی که امکان رفع مشکل وجود داشته باشد، موضوع از طرف میزبان حل می‌شود در غیر این صورت مبلغ رزرو با توافق میزبان به صورت کامل به کیف پولتان برمی‌گردد که از آنجا امکان بازگشت وجه به شماره حساب‌تان را دارید.

رعایت نشدن استانداردهای نظافت و تمیزی اقامتگاه

میزبانان سایت قشم سرا متعهد هستند تا اقامتگاه را نظافت شده و تمیز تحویل میهمانان دهند. در صورتی که حداقل استانداردها در نظافت و امنیت اقامتگاه مطابق آنچه روی سایت تعهد شده، نباشد می‌توانید درخواست بازگشت وجه پرداختی را بدون کسر کارمزد به اطلاع تیم پشتیبانی قشم سرا برسانید. لطفا توجه داشته باشید که ارسال عکس یا ویدئو برای مقایسه تناقض‌ها و پیگیری نیاز است.

در زمان تحویل اقامتگاه، در صورت بروز مشکل می‌توانید در قدم اول موضوع را با میزبان در میان گذاشته و در صورتی‌که میزبان در زمان مشخص شده مشکل را برطرف نکرد، حداکثر بعد از گذشت 6 ساعت از زمان تحویل اقامتگاه ضمن پر کردن فرم ثبت شکایت،  فرم درخواست بازگشت وجه از حساب کاربری را پر کنید تا تیم پشتیبانی زمان لازم برای رسیدگی و پیگیری‌های مربوط را داشته باشند. در صورتی که مدارک کافی برای مشکل پیش آمده وجود داشته باشد و موضوع در فهرست تعهدات میزبان باشد، هزینه‌های پرداختی به میهمان برگردانده می‌شود.

سایت قشم سرا ، علاوه بر تعهد و ضمانت بازگشت وجه، برای حفظ حقوق مهمانانش فرآیند پرداخت را به شکلی طراحی کرده که برای رزرو قطعی، مبلغ کل صورتحسابی که برای میهمان صادر می‌شود، بعد از پرداخت به کیف پول میزبان منتقل شده و با تاییدیه‌ای که میهمان به سایت ارسال می‌کند، یا حداکثر پس از سپری شدن 8 ساعت از زمان تحویل اقامتگاه (درج شده در صفحه مربوط به مشخصات اقامتگاه)، دسترسی به برداشت وجه مبلغ اجاره‌بها در حساب میزبان امکانپذیر می‌شود. در صورتی که زمان رسیدن میهمان بیشتر از هشت ساعت از زمان تحویل اقامتگاه (ساعت ورود به اقامتگاه) باشد، قشم سرا مسئولیتی در بازگشت وجه به میهمان نخواهد داشت.