تعهدات میزبان

عکس های با کیفیت و واقعی از اقامتگاه 

دیدن عکس های باکیفیت امکان انتخاب اقامتگاه شما از نظر کاربران را چندین برابر خواهد کرد؛ اما فراموش نکنید که عکس ها بدون ادیت و واقعی باشند. البته که کادربندی درست و نورپردازی صحیح در داشتن عکس های با کیفیت تر به شما کمک زیادی خواهد کرد؛ در عین حال سعی کنید از نمای ساختمان، فضای داخلی و چشم اندازهای اطراف اقامتگاه حتما عکس تهیه کرده و در اختیار کاربران قرار دهید.

 رعایت بهداشت و نظافت 

تمیز بودن محل اقامت برای همه میهمانان در اولویت قرار دارد. با پاکیزه نگه داشتن همیشگی اقامتگاه، برای همیشه در نظر میهمانتان ماندگار خواهید بود.

 رعایت موارد اخلاقی 

در طول اقامت میهمان، ممکن است مسائلی پیش آید که موجب دلخوری یا نارضایتی باشد، سعی کنید در این موارد ابتدا اصول اخلاقی را رعایت کرده و مشکلات را با گفتگو بین خودتان حل کنید. در غیر این صورت با پشتیبانی قشم سرا تماس بگیرید.

 بروزرسانی اطلاعات 

اطلاعات درست به کاربران در انتخاب راحت تر کمک می کند، سعی کنید همیشه اطلاعات‌تان را به روز نگه دارید تا در طول رزرو و اقامت، مشکلی نداشته باشید. 

 پاسخگویی سریع به درخواست رزرو 

درخواست رزرو از طرف کاربران با پیامک به شما اطلاع داده می شود، در اولین فرصت، پاسخ درخواست را بدهید تا در صورت عدم تایید از جانب شما، میهمان بتواند برای رزرو اقامتگاه دیگری اقدام کند.

به عنوان یک میزبان اولین هدف پس از کسب درآمد، جلب رضایت مشتری است. باتوجه به تجربیات به دست‌آمده، سایت قشم سرا رعایت موارد زیر را برای داشتن مسافران وفادار به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهد.

 ایجاد اعتماد 

بهترین راه برای پایداری یک تجارت، ایجاد اعتماد متقابل است. به عنوان میزبان، پیشنهاد می کنیم موارد زیر را مرور کنید.

صحت در ثبت اطلاعات و تصاویر: همه می دانیم که اولین برخورد باعث ایجاد یک حس دوطرفه برای میزبان و میهمان می شود. پس با توجه به این که میهمان رزرو را آنلاین انجام داده و تصورات او از اقامتگاهی که قصد رزرو آن را دارد، بر پایه اطلاعات و تصاویری است که در اقامتگاه شما ثبت شده، اطلاعات و تصاویر واقعی را به آنها ارائه دهید.

  •  ثبت هزینه واقعی: با توجه به استانداردهای تعریف شده قیمتگذاری، ارائه هزینه های منصفانه با میزبان است که قطعا در انتخاب میهمان بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
  • توضیح کامل قوانین: هر اقامتگاهی آیین نامه و ضوابط مخصوص به خود را دارد. لطفا هنگام ثبت اقامتگاه تان دقت کنید تا به بهترین شکل قوانینی که رعایت آنها از طرف میهمان برایتان ضروری است، حتما به اطلاع میهمانان برسد.
  • در دسترس بودن: پیشنهاد می کنیم پس از تایید رزرو تا پایان سفر در دسترس میهمان باشید تا در صورت نیاز میهمان بتواند موارد پیش آمده را به اطلاعتان برساند.
  • تعهد و مسئولیت پذیری: در قبال اطلاعاتی که ثبت کرده اید متعهد باشید و سعی کنید تا خدماتی که ارائه می دهید در کمترین حالت ممکن، همسطح با اطلاعاتی که ارائه کرده اید، باشد. مسئولیت پذیری از یکی از مهمترین صفت هایی است که باعث جلب رضایت مشتری و وفاداری او خواهد بود.
  • تحویل به موقع: وقت شناس باشید تا پایبندی به تعهدها برای میهمانتان محرز شود.
  • اشتراک گذاری توصیه و تجربیات محلی و شخصی با میهمانان: اگر اقامتگاهتان بومگردی است، با میهمانتان مانند یک دوست رفتار کنید تا اوقات خوشی را در کنار هم بگذرانید.
  • ایجاد احساس همراهی: تا جایی که میهمانتان نیاز دارد، او را همراهی و راهنمایی کنید.